Form
Moje dane teleadresowe
Szczegóły dotyczące złota
Token
Policz
ile zarobisz
Sprawdź wartość swoich przedmiotów. Wybierz materiał i wagę, a zobaczysz orientacyjną kwotę, jaką możesz otrzymać.
Najczęstsze pytania
(FAQ)
1.
Czy mogę się z wami skontaktować mailowo lub telefonicznie?

2.
Chcę się dowiedzieć więcej na temat lutów srebrnych.

3.
W jaki sposób mogę odstąpić od sprzedaży?

4.
Jak i kiedy przekażecie mi pieniądze za zakupione przedmioty?

Więcej

Luty Srebrne - skup

Luty srebrne LS15% srebra, Ag
90 zł
Srebro 99% granulat
1590 zł
Luty srebne LS45%
630 zł
Luty srebne LS25% Ag
300 zł
Biżuteria srebrna próba 925
1440 zł

Luty srebrne mogą być dzisiaj sprzedawane również w Internecie. Żeby to zrobić, można skorzystać z naszej propozycji. Na początku konieczne jest wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Wysłanie go nie oznacza jeszcze jednak przystąpienia do transakcji. Ma on na celu poinformowanie nas o chęci sprzedaży. Kiedy otrzymamy zgłoszenie, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie. Ustalona zostanie wówczas data przyjazdu kuriera, który dostarczy nam luty srebrne. Zostaną Państwo wówczas również poinformowani o tym, w jaki sposób należy przygotować przedmioty do wysyłki. Możliwe będzie również uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania, które się Państwu nasuną.

 

Podczas wyceny przedmiotów ustalona zostanie ich próba oraz waga. Wszystko to odbywa się przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Bierzemy przy tym pod uwagę cennik, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. W czasie rozpakowywania przesyłki wykonujemy dokumentację fotograficzną. Dzięki niej możliwe jest uniknięcie nieporozumień.

 

O ustalonej kwocie zostaną Państwo poinformowani telefonicznie. Jeżeli zostanie ona zatwierdzona, najszybciej jak to będzie możliwe, prześlemy pieniądze na podane przez Państwa konto lub skorzystamy z przekazu pocztowego. Posłużymy się wówczas adresem wpisanym przy wypełnianiu formularza.

Chcesz wiedzieć więcej? Oto nasz numer
17 250 07 09